Gjensidige savitarna

ADB „Gjensidige“

Jūsų finansiniu saugumu rūpinasi „Gjensidige“ draudimas? Leiskite „Perlas Go“ pasirūpinti jūsų sąskaitomis! Tapkite sumanios mokėjimų platformos vartotoju ir nuo šiol draudimo įmokas mokėkite kartu su visomis namų sąskaitomis. Vienu prisijungimu!

 

„Gjensidige“ savitarna – ne vienintelis būdas mokėti draudimo įmokas


Draudimo kompanija „Gjensidige“ yra viena iš daugiau nei 2500 tiekėjų, su kuriais bendradarbiauja sumani mokėjimų platforma „Perlas Go“.
 
Prisijungę prie šios platformos ir sudarę tiekėjų, kurių paslaugomis naudojatės, sąrašą (į jį, žinoma, įtraukę ir „Gjensidige“) – visas savo sąskaitas – tiek už draudimą, tiek už elektrą, vandenį, dujas, mobilųjį ryšį ar pan. – matysite vienoje vietoje ir apmokėti galėsite bendru pavedimu. Tai reiškia, kad jums nebereiks ieškoti, kokie yra „Gjensidige“ kontaktai ar „Gjensidige“ rekvizitai, atlikinėti atskirų bankinių pavedimų – o po to dar tvarkytis su visomis kitomis namų sąskaitomis. Taip pat nebeprireiks atsiminti, kada kokia sąskaita privalo būti apmokėta – nes „Perlas Go“ primins jums apie laukiančius finansinius įsipareigojimus.