Jurita savitarna

UAB „Jurita“

Jūsų būstu ir aplinka rūpinasi „Jurita“? O jų sąskaitomis tegul rūpinasi „Perlas Go“! Junkitės prie šios sumanios mokėjimų platformos ir tiek už namų administravimą, tiek už kitas paslaugas atsiskaitykite vienu prisijungimu!

 

„Perlas Go“ – paprastesnis būdas apmokėti sąskaitą nei „Jurita“ savitarna


Su „Perlas Go“ viskas paprasta – prisijunkite telefonu ar kompiuteriu, pridėkite „Jurita“ į savo tiekėjų sąrašą, kartu pasirinkite visus kitus tiekėjus, kurių paslaugomis naudojatės – ir nuo šiol tiek už būsto administravimą, tiek už vandenį, dujas, elektrą, internetą, mobilųjį ryšį, vaikų būrelius ir visa kita galėsite apmokėti vienu prisijungimu ir net bendru pavedimu! Tai reiškia, jog jums nebeteks gaišti ieškant, kokie yra „Jurita UAB“ rekvizitai, atliekant skirtingus bankinius pavedimus ar blaškantis po skirtingų tiekėjų svetaines ir savitarnas.
Negana to, kartu su galimybe vienu prisijungimu apmokėti visas savo sąskaitas, „Perlas Go“ platformoje jūs matysite ir savo mokėjimų istoriją, seksite išlaidas. Taip pat programėlė jums primins apie laukiančius finansinius įsipareigojimus. O šalia viso to – toje pačioje platformoje jūs galėsite ir vos keliais paspaudimais įsigyti automobilio draudimą, žvejo bilietą ar GSM papildymą. Greita, paprasta, patogu. Išbandykite!