Palangos šilumos tinklai kontaktai

UAB „Palangos šilumos tinklai“

Jei jūsų namų energija rūpinasi „Palangos šilumos tinklai“, bet šių sąskaitų apmokėjimas atima per daug jūsų pačių energijos – turime pasiūlymą. Prisijunkite prie „Perlas Go“ bendruomenės ir nuo šiol už šilumą, šiltą vandenį bei visas kitas paslaugas mokėkite vienu prisijungimu, bendru pavedimu.

 

Nebeprireiks ieškoti, kokie yra „Palangos šilumos tinklai“ kontaktai


„Perlas Go“ platformoje jūs galite sudaryti tiekėjų, kurių paslaugomis naudojatės, sąrašą – o tuomet visas savo sąskaitas matyti vienoje vietoje ir apmokėti bendrai. Tai reiškia, kad jūs galite išvengti nereikalingos gaišaties – su „Perlas Go“ jums nebereikės ieškoti, koks yra „Palangos šilumos tinklai“ darbo laikas ir keliauti į fizinio apmokėjimo vietas, arba dairytis UAB „Palangos šilumos tinklai“ rekvizitų bankiniam pavedimui. O po viso to – dar tvarkytis ir su likusiomis namų sąskaitomis.

 
„Perlas Go“ platformoje jūsų lauks visų tiekėjų suformuotos sąskaitos – tiek už šildymą, tiek už internetą, televiziją, mobilųjį ryšį, vaikų būrelius ir pan. O norint jas apmokėti teprireiks kelių paspaudimų!