Naudinga žinoti

Jei rankoje meškerė – telefone būtinai „Perlas Go“

Per daugiau nei metus mobilioji programėlė „Perlas Go“ jau padėjo įvykti daugybei puikių žvejybų! Mūsų klientai, mėgstantys laisvalaikį leisti su meškere rankoje, leidimus žvejybai įsigija itin greitai, paprastai ir patogiai. 

„Perlas Go“ programėle galite įsigyti žvejo bilietą ar kortelę, taip pat leidimą žvejoti privačiuose vandens telkiniuose.

Pagrindinis programėlės „Perlas Go“ privalumas, kalbant apie galimybę įsigyti žvejybos leidimą, yra lankstumas.

Greita

Nesvarbu, koks žvejys esate – tik pradedantysis, ar jau patyręs, spontaniškai besileidžiantis į išvykas ar planuotojas, mėgstantis žvejoti kompanijoje ar labiau vertinantis atsipalaidavimą vienumoje – su „Perlas Go“ leidimu žvejybai pasirūpinsite greitai ir patogiai.

Visų pirma, įsidiegę mobiliąją programėlę „Perlas Go“ į savo išmanųjį telefoną, įsigyti Žvejo mėgėjo bilietą ar Žvejo mėgėjo kortelę galėsite bet kuriuo paros metu, būdami bet kur, kur veikia interneto ryšys.

Jei mėgstate planuoti, leidimą galėsite įsigyti iš anksto, o galioti jis pradės tik pasirinktą dieną.

Jei vis tik dažniau leidžiatės į neplanuotas išvykas – leidimą galėsite įsigyti ir jau atvykę į žvejybos vietą. Jis galioti pradės per 20 minučių nuo apmokėjimo.

Taip pat naudodamiesi „Perlas Go“ galėsite vienu metu pasirūpinti ne tik savo, bet ir kompanjonų leidimais.

O jei žvejyba yra neatsiejama jūsų gyvenimo dalis, galėsite iškart įsigyti ilgalaikį leidimą – net iki metų trukmės.

Patogu, ir saugu

Tie, kurie yra išbandę įvairius žvejybos leidimų įsigijimo būdus, žino, jog dalis sistemų vis dar painios, neišmanios, reikalaujančios daugiau laiko ir pastangų nei norėtųsi.

Naudodamiesi „Perlas Go“ su visu tuo nebesusidursite. Leidimu pasirūpinsite vos keliais paspaudimais, nes informacija programėlėje pateikta aiškiai ir trumpai. O įsigijus – neprireiks leidimo nei įsiminti, nei spausdinti ir saugoti. Juk jį visuomet saugiai nešiositės savo telefone – „Perlas Go“ programėlėje!

Žvejo bilietas tavo telefone

Atsisiųsti

Apple App Store
Google Play
Naujienos
Pristatome sprendimą, palengvinsiantį gyvenimą būsto nuomotojams ir nuomininkams 
Jei rankoje meškerė – telefone būtinai „Perlas Go“
kompiuteriu
Nuo šiol sąskaitas apmokėti galite ir kompiuteriu
Perlas Go – jau ir automobilio draudimas!
Atsiliepimai
#KlientaiDalinasi
Zvejo bilietas
Su Perlas Go – leidimas žvejybai visada jūsų kišenėje