Naudinga žinoti

Pristatome sprendimą, palengvinsiantį gyvenimą būsto nuomotojams ir nuomininkams 

Mokėjimų tvarka yra vienas svarbiausių susitarimų tarp nuomojančio būstą ir jame apsigyvenančio. Kuris gaus sąskaitas, kaip vyks atsiskaitymas, iki kada privaloma sumokėti – tai tik keli klausimai, kuriuos būtina išspręsti. O tą padaryti gali padėti naujas „Perlas Go“, sąskaitų valdymo sprendimas – galimybė keliems asmenims dalintis sąskaitų apmokėjimą.

Ta pati informacija tiek nuomotojo, tiek nuomininko telefone ar kompiuteryje Naudojantis „Perlas Go“ mobiliąja programėle ar internetine platforma galima atsiskaityti už daugiau nei 3000 tiekėjų paslaugas – tai reiškia, jog vienoje vietoje klientai mato jų laukiančius mokėjimus, pavyzdžiui, už vandenį, elektrą, dujas, šildymą, internetą, šiukšlių išvežimą ir kitas paslaugas. Gautas sąskaitas galima grupuoti į atskirus mokėjimų krepšelius. O nuo šiol – ir pasidalinti tuose krepšeliuose esančių sąskaitų apmokėjimą.

Gyvenamąją vietą nuomojantis asmuo gali visas su tuo būstu susijusias sąskaitas sudėti į vieną krepšelį ir juo pasidalinti su nuomininku – tiesiog suvedęs pastarojo telefono numerį. Tada bet kuris iš jų gali tiek atlikti mokėjimus, tiek patikrinti, ar jie jau atlikti, matyti, kada tas buvo padaryta, ar nėra kokių vėlavimų.

Apklausus naują programėlės funkciją jau išbandžiusius klientus, šie kaip pagrindinius jos privalumus įvardina tai, jog sutaupoma laiko ir sukuriama atsiskaitymo tvarka.

Niekam nebereikia persiuntinėti sąskaitų. Nuomininkui nebereikia tikrinti, ar nuomotojo prašoma suma sutampa su nurodyta sąskaitose, nereikia gaišti laiko darant pavedimą. Nuomotojui nebereikia tikrinti, ar nuomininkas tą pavedimą atliko, pačiam atlikti apmokėjimą. Abu mato tas pačias sąskaitas ir tuos pačius mokėjimus.

Beje, nauja „Perlas Go“ mobiliosios programėlės ir internetinės platformos funkcija gali praversti ir gyvenantiems tuose pačiuose namuose. Mūsų atliktos apklausos rodo, jog dažnai bendrą namų ūkį vedantys asmenys būna pasiskirstę, kas už kokias paslaugas moka. Pavyzdžiui, vienas apmoka būsto sąskaitas, o kitas – paskolą. Ilgainiui jų įsivaizdavimas, kokios yra šeimos išlaidos, gali išsiskirti. O juk galvojant apie išlaidas planuojami ateities pirkiniai, kelionės – tad labai svarbu, kad abu suvoktų ir bendrą šeimos biudžeto vaizdą. Nauja „Perlas Go“ funkcija būtent tą ir leidžia. Kažkuris sukuria sąskaitų krepšelį, į kurį sudeda visas namų sąskaitas, pasidalina su kitu apmokėjimą – ir viskas. Kiekvienas šeimos narys gali apmokėti savo dalį ir tuo pačiu matyti, kiek moka kitas. Patogu ir greita.

Naujienos
Pristatome sprendimą, palengvinsiantį gyvenimą būsto nuomotojams ir nuomininkams 
Jei rankoje meškerė – telefone būtinai „Perlas Go“
kompiuteriu
Nuo šiol sąskaitas apmokėti galite ir kompiuteriu
Perlas Go – jau ir automobilio draudimas!
Atsiliepimai
#KlientaiDalinasi
Zvejo bilietas
Su Perlas Go – leidimas žvejybai visada jūsų kišenėje